KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15936280

nr 1593 6280

Jan Håfström

(f. 1937), Sverige

Blandteknik, Signerad a tergo. Pannå. Motivets mått: 79x54 cm, oramad

Jan Håfström, svensk målare född 1937.

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 29 januari 2024
kl 20:13:18

Jan Håfström

Läs mer om Jan HÃ¥fström